NASZE DOŚWIADCZENIE

Wyprodukowane w Polsce

Nasze Centrum R&D i zakład produkcyjny znajdują się w województwie mazowieckim. Usytuowanie w tej części kraju umożliwia nam doskonały dostęp do kontrahentów w całym kraju. Co więcej dysponujemy dodatkowym oddziałem Centrum Technologicznego Chryso na północy kraju i magazynem na południu. Rozmieszczenie to efektywnie wpływa na szybkość dostaw naszych produktów i usług do docelowych klientów.
Dodatkowo każda filia uzyskuje pełne wsparcie międzynarodowego centrum R&D z siedzibą we Francji, gdzie prowadzimy szereg badań nad nowymi rozwiązaniami lub udoskonalamy te już dobrze znane przez naszych klientów. Dzięki temu możemy równolegle pracować nad kilkoma projektami naraz.

Kompleksowa wiedza z naszych laboratoriów

Centrum Technologicznego Chryso (CTC)

Centrum Technologiczne Chryso znajduje się w Błoniu k/ Warszawy a  jego filia na północy kraju, w Gdyni. Laboratoria  wyposażone są w najnowsze oprzyrządowania i sprzęt do badania betonu. Prowadzimy w nich zarówno badania R&D jak i spersonalizowane badania  dla naszych klientów w celu odpowiedzi na ich wysokie wymagania i  wybrania dla nich jak najlepszych rozwiązań.

Laboratorium Zakładowej Kontroli Produkcji

Surowce jak i cała produkcja podlegają badaniom i kontroli przez laboratorium kontroli produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że stosowane i produkowane przez nas produkty są zgodne z przyjętymi wymogami. Każda partia jest monitorowana celem zapewnienia niezwłocznych działań w przypadku ewentualnych reklamacji.
Co więcej poddajemy analizie wszystkie ścieki wodne, aby zmniejszyć niekorzystny wpływ działalności na środowisko naturalne.

… dla naszych klientów

Wsparcie techniczne

Wiedza i doświadczenie CHRYSO zawsze trafia do naszych klientów wraz z dostarczanymi produktami czy usługami, niezależnie od tego, czy dzieje się to na placu budowy czy też w zakładzie produkcyjnym. W CHRYSO eksperci terenowi wspierają naszych klientów każdego dnia. Nasz dział Doradców Techniczno Handlowych składa się z regionalnych ekspertów technicznych, którzy są wyszkoleni w zakresie wielu rozwiązań i potrafią zareagować na najtrudniejsze problemy związane z technologią betonu..

Logistyka

Aby zaspokoić potrzeby naszych klientów, dostarczamy rozwiązania w zakresie domieszek chemicznych do betonu i cementu  w całej Polsce w opakowaniach hurtowych lub standardowych.
Nasi kierowcy są przeszkoleni w zakresie naszych produktów i procedur bezpieczeństwa, dzięki czemu mogą zapewnić kompatybilność substancji chemicznych i bezpieczny sposób dostaw.